сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські козаки привітали діток. ФОТО

  • Вівторок, 07 червня 2016, 12:00

ocaylПредставники «Уманського козацтва» ЧКТ УК в день захисту дітей 1 червня здійснили поїздку по дитячих закладах Уманського району з метою привітання діток і передачі їм гуманітарної допомоги.

 

 

В Ладижинській школі-інтернат козаки привітали дітей, вихователів та вчителів навчального закладу зі святом. Для ігрової кімнати було передано іграшки, кожній дитині вручили рюкзаки з футболками.

 

Директор навчального закладу В.О.Супрунець подякував козакам за турботу про підростаюче покоління.

 

В дитячих садках сіл Городецьке та Берестівець також було передано іграшки. Малюки охоче знайомилися та спілкувалися з гостями.

kozaky1 

Концерт діток у Городецькому до сліз зворушив сивочолих представників козацтва. На святкові заходи у ДНЗ «Яблунька» завітав керівник ТОВ «Берестівець» В.І. Чекаленко, який зазначив, що у всіх патріотичних справах, особливо що стосується дітей, він завжди сприятиме.

 kozaky2

 

Наступного ж дня козаки уже самі приймали гостей – дітей шкіл Уманського р-ну. Осавул О.М.Сокуренко провів цікаву ознайомчу екскурсію в канцелярії козацтва (Садова, 7), розповів, хто такі козаки та чим вони займаються нині. Завдяки активній волонтерській діяльності представників козацтва всі діти отримали дарунки з Канади, які їм сподобалися.

Джерело - Прес-центр «Уманського козацтва»

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати