сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

Свято останнього дзвоника відзначають уманські школярі

  • П'ятниця, 27 травня 2016, 15:55

dzvnyk27 травня у загальноосвітніх навчальних закладах міста пролунав останній дзвоник для 407 учнів одинадцятих класів, серед яких 38 випускників за високі досягнення у навчанні будуть нагороджені 23 золотими та 15 срібними медалями, інформує виконком Уманської міськради.

46 випускників 2016 року є переможцями інтелектуальних конкурсів, олімпіад, спортивних змагань різних рівнів. Cеред здобутих ними перемог: три - на всеукраїнському етапі олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, 12 – на обласних олімпіадах, 11 - на обласному етапі конкурсу-захисту МАН, 18 одинадцятикласників стали переможцями спортивних змагань, 3 здобули перемогу як гуртківці позашкільних навчальних закладів.

На святкові лінійки у навчальні заклади завітали депутати міської ради, представники міського виконавчого комітету, керівники підприємств та викладачі вищих навчальних закладів.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати