сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Батьки прийшли до мера Умані з вимогою не закривати дошкільний заклад

  • Четвер, 26 травня 2016, 16:00

dnz323 травня до міського голови Олександра Цебрія звернулись обурені батьки дітей-вихованців дошкільного навчального закладу №3, що розташований на території Уманського національного університету садівництва, з приводу нібито закриття дошкільного закладу, - повідомляє прес-центр Уманської міської ради.

 

 

Із метою покращення умов виховання та навчання дітей з'явилася пропозиція щодо приєднання ДНЗ №3 до НВК "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів ім. Ю.О.Гагаріна – педагогічний ліцей" і це відповідає наказу Міністерства охорони здоров'я України від 01.08.2013, згідно з яким дошкільні навчальні заклади місткістю до 160 місць дозволяється об'єднувати із загальноосвітніми навчальними закладами з утворенням навчально-виховних комплексів.

 

Враховуючи психологічний фактор щодо реорганізації шляхом приєднання ДНЗ №3 до НВК-педліцею в місті створена робоча група, куди ввійшли депутати міської ради від усіх фракцій, керівники структурних підрозділів міської ради, представники відділу освіти та батьківського колективу дитячого закладу. Здійснено обстеження приміщень закладів, визначено необхідні дії та матеріально-технічні ресурси. Проведено низку зустрічей з педагогічним та батьківським колективами з метою зменшення негативного ставлення до вказаної процедури.

 

У приміщенні НВК-педліцеї є приміщення достатньої площі, кімнати ізольовані (ігрові окремо від спальних), коридори для роздягальні широкі, окремо туалетні кімнати відповідно для кожної групи, в наявності пральня, велика територія для обладнання ділянок відповідно до санітарних норм.

 

Для покращення умов заплановано проведення реконструкції котельні у НВК – педліцеї із заміною 1 газового котла на котел на альтернативних видах палива, що дасть щорічну економію близько 300 тис. грн, що витрачається на енергоносії ДНЗ №3.

 

Під час зустрічей також зазначено, що при реорганізації робочі місця обох закладів будуть максимально збережені, повноцінно забезпечуватиметься наступність дошкільної та початкової освіти, і в майбутньому планується збільшення кількості груп у новоствореному закладі, що дасть змогу максимально забезпечити дошкільним вихованням дітей.

 

Незважаючи на проведену роботу, батьки виступили проти цієї ідеї. Недостатня роз'яснювальна робота з боку керівництва відділу освіти спричинила непорозуміння. Батьки прийшли до міського голови з вимогою не закривати ДНЗ №3.

 

Міський голова запевнив, що несе відповідальність за належні умови для виховання і навчання дітей. І на меті має тільки покращення цих умов. Тому без погодження батьків приєднання, а не закриття, дитячого садочка не буде. Також Олександр Цебрій виніс попередження керівникам відповідних підрозділів за недостатній діалог і роз'яснювальну роботу з батьками дітей-вихованців дитячої установи.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати