сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Черкащині виявили більше двох тисяч нелегальних працівників

  • Неділя, 22 травня 2016, 10:58

zpЗа чотири місяці на Черкащині виявлено 2135 працівників, які працювали нелегально. Такі результати податкових перевірок. Про це повідомляють в Головному управлінні ДФС у Черкаській області, пише «Про все».

Також податківцями легалізовано 4187,3 тис. грн. доходів та донараховано 628,1 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того 92 черкащанина, що провадили діяльність без реєстрації, залучено до державної реєстрації із сплатою 17,8 тис. грн. податків.

В результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади керівники 241 підприємства та 179 підприємців – фізичних осіб, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум або на рівні мінімуму, підвищили рівень оплати праці. Таким чином бюджет отримав додаткових 508,7 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.

Також звітного періоду за участі фіскальної служби області робітники отримали 4671,6 тис. грн. заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 1161 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Зокрема погасили зарплатні борги перед працівниками шість підприємств державної форми власності на загальну суму 2177,6 тис. грн.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати