сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Закон Савченко в дії: згвалтування в Черкасах і крадіжка в Умані

  • П'ятниця, 20 травня 2016, 20:58

cavchenkoЧерез місяць після звільнення з місць позбавлення волі (за “законом Савченко”) двоє чоловіків у Черкасах зґвалтували неповнолітню.

 

 

Так, 23 лютого в лісовому насадженні, розташованому між вулицями Дахнівська та Генерала Момота, двоє чоловіків (Юрій та Олег), які вийшли на волю 6 січня 2016 року, зґвалтували неповнолітню та заволоділи її майном. Цікаво, що ці особи були звільнені з місць позбавлення волі за “законом Савченко”, - повідомляє Про все.

 

Цим громадянам оголошено про підозру за розбійний напад. Крім цього Юрій, який не став на облік після звільнення, вчинив ще три злочини.

 

Ще один судимий Іван, який також вийшов на волю завдяки “закону Савченко”, скоїв крадіжку з проникненням в Умані. Його повторно затримали і наразі він перебуває в ІТТ Уманського відділу поліції.

 

Усього під дію “закону Савченко” підпадає 1871 засуджений черкащанин. На сьогодні на території області звільнилися та стали на профілактичний облік 219 осіб, з яких 34 особи перебувають під адміністративним наглядом.

 

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко підписав так званий “закон Савченко”, який передбачає зарахування одного дня попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати