сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані вперше провели фестиваль «Уманська писанка». ФОТО

  • Понеділок, 25 квітня 2016, 13:56

00Вербний тиждень в Умані розпочали з Фестивалю декоративно-ужиткового мистецтва «Уманська писанка».

В суботу, 23 квітня, Центральний сквер міста перетворився на один великий майстер-клас по підготовці до святкування Великодня. Майже 50 майстрів одночасно навчали всіх бажаючих розписувати писанки, прикрашати кошики, готувати тематичні сувеніри. Ще з півсотні умільців показували свої роботи і пропонували купити, те «що в око впаде».

Серед пропонованих розваг була й улюблена уманчанами фотосесія на фоні всього яскравого і красивого. Майже кожен намагався сфотографуватися біля головної міської писанки – 2-метрового металевого каркасу, щедро прикрашеного чотирма сотнями штучних квітів. Волонтери акції «Серце до серця» активно збирали пожертви, ведучі час від часу розповідали про традиції і обряди Вербного тижня і Великодня.

А на вулиці Коломенській, навпроти кінотеатру, розпочав свою роботу передсвятковий ярмарок. В будиночках, вже знайомих з Масляної, розташувалися продавці смачної їжі та місцеві виробники. Протягом тижня, до 29 квітня включно, тут можна буде купити і готову паску, і всі складові для її випікання власноруч.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати