сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Волонтери з УНаУС подарували дітям з притулку часточку тепла

  • П'ятниця, 28 грудня 2012, 09:30

Волонтерський загін УНаУС в Уманському дитячому притулку                                  Земля під ногами розстелилася.

                                  Де я і ти, він, вона вродилися.

                                  Одна для всіх, зайвим ніхто не буде.

                                  Загине той, хто людяність забуде.

Як часто ви замислювалися над тим, що у світі є діти, які обділені батьківським теплом та турботою, в яких є певні розумові чи фізичні вади?

Вони не обирали якими їм народитися і, звичайно, нівчому не винні. Їхні двері завжди відкриті для вас, завітайте до них, подаруйте маленьке диво - любов, щоб зігріти їх серця та зміцнити віру в те, що все буде добре.

Рада студентського самоврядування Уманського НУС завжди спішить на допомогу тим, хто її потребує. Так, напередодні дня Святого Миколая, волонтерський загін на чолі з Аліною Клименко, Юрієм Мельником, Інною Ганжою, Катериною Чернегою та за підтримки туристичної агенції "Сієста", відвідав Уманський дитячий притулок. Скільки ж радощів було в діточок, коли вони розмальовували магнітики та водили хороводи навколо ялинки! Казкова атмосфера, турбота та любов гостей дуже сподобалася малечі.Волонтерський загін УНаУС в обласному міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

19 грудня в Обласному міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей волонтери провели майстер-клас з виготовлення паперових сніжинок, а також подарували кожній дитині комплект розвиваючих ігор - кольорові і захоплюючі пазли та пригостили солодощами.

Вихователі подякували студентам за допомогу, увагу, ласкаві слова і висловити сподівання на нову зустріч.

Волонтерський загін УНаУС в обласному міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

Тому попереду ще безліч цікавих ідей! До нових звершень!

Джерело - УНаУС

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати