сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Посадовці Уманського лісгоспу привласнили шість державних будинків і квартиру - сайт «Наші гроші»

  • Четвер, 31 березня 2016, 17:02

lisgospСлужбові особи Державного підприємства «Уманське лісове господарство» привласнили шість житлових будинків і трикімнатну квартиру, а також без тендеру закупили паливо і електронерегію на суму 4,54 млн грн, пише видання «Наші гроші».

Це було встановлено перевіркою Держфінінспекції в Черкаській області, вказує ухвала Придніпровського райсуду м. Черкаси від 18 березня.

Як встановила ДФІ, за у 2011-2014 р. було приватизовано шість житлових будинків та одну трикімнатну квартиру загальною вартістю 801 тис грн, що перебували на балансі Уманського держлісгоспу.

Посадовці держпідприємства здійснили це без погодження з Держагентством з лісових ресурсів України і лише на підставі листа Мінфіну, який лише роз’яснює порядок списання основних засобів з балансу підприємства.

Разом з тим, встановлено, що керівник Уманського лісгоспу у січні-серпні 2012 року без проведення тендерної процедури закупив паливно-мастильні матеріали та послуги з постачання електричної енергії на загальну суму 4,54 млн грн.

Суд доручив працівникам Головного управління ДФІ у Черкаській області перевірити, чи не порушував Уманський лісгосп податкове та валютне законодавство у 2012-2015 рр.

Також суд надав слідчим доступ до документації держпідприємства, а також до інвентаризаційних справ на приватизовані будинки.

З вересня 2009 року ДП «Уманське лісове господарство» очолює Іван Назаревич.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати