сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

В навчальних закладах Умані встановлять контейнери для збору використаних батарейок

  • Середа, 16 березня 2016, 12:58

batareykyЄдина у місті служба утилізації сміття «Екоклінер» не займається вивезенням небезпечних відходів (батарейок, лампочок ), пише «Вечірня Умань».

«У нас немає ліцензії на утилізацію небезпечних відходів, але в наших планах налагодити контакт з черкаськими організаціями, які цим займаються. До кінця весни ми плануємо встановити в уманських школах, ліцеях і ВНЗ контейнери для збору батарейок, які потім відправлятимуться на Черкаси», - коментує директор організації «Екоклінер» Ігор Сокур.

На питання, чи доцільно ставити контейнери в навчальних закладах на початку літніх канікул, директор відповів: «Контейнери ми встановимо до кінця весни, але повноцінно функціонувати вони почнуть лиш з 1 вересня».

Довідка від сайту 04744.info: використані батарейки уманчани можуть здати в діючі пункти прийому:

1) будмаркет «Євродім», вул. Велика Фонтанна (колишня вул. П.Комуни), 2/38 (біля «ІграКот»);

2) кав'ярня «ПиріжОк», вул. Садова, 4 (навпроти СЮТ);

3) рекламно-поліграфічне агенство «Шалена Друкарня», вул. Горького, 7 (трішки вище «Каштана»);

4) магазин канцтоварів «Школярик» (біля старої піцерії);

5) ломбард «Квік мані» (будинок побуту, р-н центрального ринку).

Будмаркет «Євродім» готовий співпрацювати із тими, хто бажає організувати пункт збору використаних батарейок, поставивши у себе бокс для прийому. За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном 096 70 444 93 (Анастасія).

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати