сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Уманському НУС відсвяткували День факультету лісового та садово-паркового господарства

  • Середа, 19 грудня 2012, 11:06

 святоДень факультету – особливе свято для студентів, аспірантів, викладачів та співробітників університету. Цього року факультет лісового і садового паркового господарства п’ятого грудня святкував свою першу річницю. Це наймолодший та один із перспективних факультетів Уманського національного університету садівництва.

Свято розпочалося з презентації–виставки, підготовленої кафедрами факультету. Не залишилися поза увагою майстерно виконані творчі роботи студентів та викладачів. У кожній роботі відчувалося авторське трактування висвітлених образів. Дивлячись на ці чудові витвори дійсно хочеться вигукнути: «Факультет лісового та садово-паркового господарства має талант»!

Цього дня на кафедрі лісового господарства відбувся науковий семінар «Перші Анненковські читання», присвячений 194-й річниці з Дня народження видатного ботаніка, фізіолога, діяча сільського і лісового господарства, члена кореспондента Російської академії  науки М.І.Аннєнкова та до дня факультету лісового і садово-паркового господарства. У роботі семінару прийняли активну участь науковці та студенти, а також запрошені гості із Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України та Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини.свято

У день святкування студентам випала нагода проявити свої фізичні здібності. У спортивній залі університету проходили змагання «Веселі старти» серед команд студентів факультету. Організували змагання викладачі кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін.

Завершенням свята став справжній фестиваль музики, танців, веселощів та сміху. Урочистий концерт дав можливість студентам проявити свою талановитість, творчість, неординарність та згуртованість. Нікого не залишили байдужими вокальні виступи таких студентів як: Альони Фоміної, Євгена та Генадія Медзяновських, Сергія Огородника, Дарії Рак, Катерини Чернеги, Олександр Христенко.

Не залишилися поза увагою танцювальні номери студентів які вони підготували Бурхливими оплесками зал відреагував на виступ команди КВН факультету лісового та садово-паркового господарства «ЛГ продукт». Несподіванкою для присутніх став танцювальний номер за участю замісника декана факультету лісового та садово-паркового господарства Козаченко І.В. та студента VI курсу Валерія Гриценка. Талановиті на факультеті не лише студенти, а й викладачі.

Учасники святкового концерту залишилися задоволеними, оскільки зал був переповнений студентами, викладачами, гостями. Батьки студентів, котрі приїхали на свято, були вражені, що їхні діти в університеті не лише гарно навчаються, а й творчо розвиваються.

Незамінним атрибутом свята став незвичайний та дивовижний феєрверк, що приголомшив присутніх своєю несподіваністю та яскравістю.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати