сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Ставки орендної плати за земельні ділянки комунальної власності в Умані зменшено

  • Вівторок, 16 лютого 2016, 17:45

deputatyu16-го лютого на позачерговій сесії міської ради депутати затвердили відсоткові ставки орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Умань, інформує виконком Уманської міськради.

Приводом для розгляду цього питання стало звернення підприємців міста. Адже з 1 січня 2016 року в дію вступила нова нормативно-грошова оцінка земель міста, відповідно до якої вартість землі збільшилась вдвічі в центральній частині Умані, в 3-4 рази на периферії. Це у свою чергу значно збільшило розмір орендної плати за використання землі комунальної власності.

З метою підтримки підприємців Умані та забезпечення комфортних умов для їхньої діяльності депутати міської ради одноголосно підтримали рішення, відповідно до якого передбачено мінімальну ставку орендної плати - 3%, максимальну - 12%.

За визначенням фахівців, цим рішенням було врегульовано диференційований підхід до оплати за користування земельними ділянками в центральній частині міста та на околиці.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати