сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Пити чи не пити? Якість уманської води посварила депутатів і водоканал

  • Четвер, 11 лютого 2016, 16:56

vodaДепутат облради Роман Похольчук б’є на сполох через якість води, нардеп Антон Яценко заявляє, що проблему вирішать за тиждень, а водоканал відповідає – немає чого вирішувати, якість води в уманських мережах наразі відповідає нормі, пише «Вечірня Умань».

Уманська вода знову у центрі уваги. Цього разу причиною скандалу став звіт Уманської санстанції про результати перевірок. Депутати Роман Похольчук та Ярослав Кулінєєв оприлюднили документи у мережі Facebook та прийшли до начальника водоканалу з трилітровою банкою води. Окрім звинуваченнь в якості води вони заявили, що начальник водоканалу корупціонер.

skan

skan2

- Порушення були знайдені влітку не в комунальних мережах, а у відомчих – розповів Юрій Токарев. – різниця між ними у тому, що влітку в даних закладах воду майже не споживають. І вона застоюється в мережі. Ви візьміть банку і поставте на вікно та самі побачите, що за тиждень позеленіє. Хочу заспокоїти уманчан – вода у водомережах відповідає нормам. І не треба депутатам нам носити банки води на аналізи – бо невідомо звідки набрана вода, в яку банку і з якою кришечкою. У нас регулярно відбирають аналізи води у 24 точках водозабору.

Якщо ж виникають проблеми з водопостачанням, порадив телефонувати в аварійну службу

- Ми чимало зусиль доклали, щоб відновити роботу аварійної служби «Уманьводоканалу». Коли я прийшов, її посуті не було. Тому якщо виникають проблеми: зник тиск, змінився колір води – телефонуйте. 3-45-49

На запитання, чим ниніншій очільник водоканалу «насолив» нардепу Яценку, начальник водоканалу запевнив, що не «солить» ні Яценку, ні будь-кому іншому. І питання водопостачання не варто політизувати, бо він працює лише на на одну партію - громаду міста.

Громадський активіст В’ячеслав Зозуля розповів, що вже багато років користується системою очистки води. Бо на його думку навіть воду, що відповідає держстандартам, не завадить очистити.

Довідка: питання якості уманської води підіймав ще депутат Верховної Ради Петро Кузьменко. Коли він посварився з міським головою Юрієм Бодровим, то ініціював перевірки водоканалу. Тодішнім очільником водоканалу був Артем Тарасенко. Проте перевірки не виявили суттєвих порушеннь.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати