сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Чому вночі деякі райони Умані залишаються без води?

  • Середа, 10 лютого 2016, 14:58

vodaДиректор КП «Уманьводоканал» Юрій Токарев пояснив, чому в окремих мікрорайонах міста відсутнє водопостачання в нічний час, передає виконком Уманської міськради.

Система трубопроводів нараховує 406,1 км. Понад 50 % водопровідних мереж вичерпали термін технічної експлуатації та потребують заміни. Такий технічний стан мереж є причиною виникнення аварійних ситуацій. Як наслідок, КП «Уманьводоканал» вимушене припиняти водопостачання окремих районів міста до моменту ліквідації аварійної ситуації.

Ще одним важливим чинником, за словами Юрія Токарева є значний перепад геодезичних висот (більше 60 м).

«Подача води в нічні години з насосної станції «Родниківка», коли немає розбору води споживачами, призводить до утворення надлишкового тиску в водопровідній мережі, що спричиняє аварійні ситуації і значні втрати води», - зазначив Юрій Миколайович.

КП «Уманьводоканал» було прийняте технічне рішення зменшувати тиск на ВНС «Родниківка» в нічні години. Це дало змогу скоротити кількість аварій та зменшити втрати в мережах на 10%.

Однак у зв’язку з регулюванням тиску на ВНС «Родниківка» спостерігається відсутність водопостачання на верхніх поверхах житлових будинків в районах ДОС, Пролетарська, Тищика в нічні години.

Як вихід з такої ситуації Юрій Токарев бачить встановлення в будинках індивідуальних насосних станцій, які б могли підкачувати воду на верхні поверхи.

Довідково. КП «Уманьводоканал» забезпечує цілодобову подачу води в усі мікрорайони міста з достатнім тиском в водопровідній мережі з трьох водозаборів Уманського родовища підземних вод (Олександрівського, Піківецького, Кельманського) та системи господарсько-питного водопостачання з р. Рось (покупна вода ТОВ «Білоцерківвода»). Середньодобова подача води в місто становить близько 12,3 тис. м3. Система розподілу води включає в себе 5 водопровідних насосних станцій (ВНС). Для забезпечення нормативного тиску в мережі задіяні 18 насосних станцій підвищення тиску (ПНС).

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати