сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Вперше в історії метеорит впавши на Землю, вбив людину. ВІДЕО

  • Вівторок, 09 лютого 2016, 21:26

kocmocВ Індії впав метеорит, який став причиною загибелі 47-річного чоловіка. Інцидент стався в місті Веллуру, неподалік від корпусу інженерного коледжу. Жертвою падіння небесного об'єкта став водій автобуса.

 

 

Як пише Gazeta.ua з посиланням на видання The Hindu, формальною причиною загибелі людини став вибух, що стався в результаті падіння метеорита.

 

"Я був у своєму кабінеті в той час. Почув, як щось важке впало на землю. Всі студенти та викладачі вибігли на вулицю і побачили хмару пилу. Внаслідок падіння небесного тіла резервуар для води вибухнув, убивши водія автобуса, який якраз у той момент пішов пити воду", - сказав директор коледжу Гурунатан Баскар.

 

Зазначається, що раніше небесні тіла, що падали на Землю, не ставали причиною смерті людей.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати