сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Медзакладам Христинівки, Умані, Монастирища, Христинівскього, Уманського, Монастирищенського районів передано презервативи та інформаційні матеріали у межах акції фонду «Альянс», народного депутата Антона Яценка та партії «Відродження»

  • Понеділок, 28 грудня 2015, 18:57

15Z«Ця акція «Безпека заради життя» організована спільно з Міжнародним благодійним фондом «Альянс», який тривалий час працює в напрямку боротьби зі СНІДом», – розповідає керівник фракції Партії «Відродження» в Уманській міській раді, Ірина Плетньова.

Інформаційні матеріали щодо боротьби з розповсюдженням ВІЛ/СНІДу, а також кілька тисяч контрацептивів, наданих Міжнародним благодійним фондом «Альянс», було передано до медичних закладів Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів. У лікарнях їх роздаватимуть всім пацієнтам – особливо молоді. Акція спрямована на формування здорового способу життя та профілактику розповсюдження венеричних захворювань та ВІЛ/СНІДу.

«Зараз наша молодь не завжди звертає увагу на безпеку, - розповідає головний лікар Монастирищенської центральної районної лікарні Володимир Чуйко. – Тому такі акції надзвичайно потрібні як профілактика розповсюдження венеричних захворювань та формування культури планування сім’ї», – підсумовує лікар.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати