сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Що бажають і радять бійці та волонтери новій Уманській владі?

  • Неділя, 20 грудня 2015, 12:52

vladaДо дня місцевого самоврядування журналісти видання Вечірня Умань розпитали тих, кого вітали у День волонтера і день захисника України, що вони очікують від влади і що радять зробити.

 

 

YurchenkoТарас Юрченко: боєць Нацгвардії і депутат міськради

 

Наймолодший депутат міськради, який під час служби в Нацгвардії пробув два місяці в оточенні на горі Карачун, говорить прямо – очікує від міськради роботу не на словах.

Тим більше, що він наразі – сам частина влади…

 

- Йшов у депутати не для того, щоб у міськраді в сварках приймати участь. Треба принести користь людям. Тому сподіваюся, що буде робота, а не пусті слова. Міському голові раджу більше займатися прямими обов’язками міського голови. І виносити на розгляд сесії питання, що дійсно вплинуть на життя міста.

 

Сергій Зозуля: підприємець-волонтер

zozula

Директор магазину «Капітошка», що допомагає бійцям ЗСУ та ДУК ПС, ретельно підготувався до контролю влади. Він утримує безкоштовну юридичну консультацію для уманчан та зібрав програми усіх партій і кандидатів…

 

Що очікує від влади: після революції і Майдану, усі чекали виконання обіцянок, швидкого закінчення АТО, допомозі армії, вирішення проблеми валютних кредитів. Але після виборів усі надії «лопнули» як мильна бульбашка. Хочеться, щоб у нашому місті було інакше. Перед виборами я зібрав усі програми політичних сил. Сподіваюся, що до місьої влади пройшли не шахраї, а чесні і порядні люди. Які не обіцяли абищо, а ділилися своїми планами на роботу в міській владі та мерському кріслі.

 

Що пораджу: пам’ятати що після виборів усе лише починається. Майте свої програми як настольну книгу. Пам’ятайте хто вас обирав, не втрачайте з ними зв'язок, слухайте їх питання. Забудьте, що під час виборів ви були опонентами і недругами. Об’єднайтеся для вирішення проблем міста. Бо лише разом можна буде здолати проблеми.

 

Ольга Ситник: волонтер

sytnuk

Мати трьох дітей, яка відвезла в зону АТО не один десяток тон гуманітарки, створила два волонтерських координаційних центрів в Умані. Постійно допомагає учасникам АТО та їхнім сім’ям

 

Що очікує від влади: Я не знаю, що від них можна очікувати. Лише надіюся на те, що місцева влада буде так само допомагати волонтерському рухові як і раніше. Адже із закінченням виборів, життя в місті не закінчується. Дуже надіюся, що місто зміниться в кращий бік.

 

Що пораджу: Головне, аби нинішня команда влади не перетворилася на минулу. Нині зараз вже є громадський контроль. Тому ми за нинішніми керманичами міста будемо спостерігати і контролювати як ніколи.

 

Артур Август, заступник голови громадської організації учасників АТО «Булат»

avgust

Учасник АТО. Був одним із перших добровольців Національної гвардії. За місяці служби в зоні АТО побував у найгарячіших точках. Нині активно займається волонтерською діяльністю. Допомагає учасникам АТО адаптуватися в місті після війни.

 

Що очікує від влади: Звичайно, що хочеться змін на краще. Ми в цьому будемо допомагати. Ми маємо рухатися тільки в напрямку розвитку міста. Назад дороги немає.

 

Що пораджу: Раджу депутатам та керівникам міста не забувати, що вони прийшли до влади працювати для уманчан, а не набивати власні кишені. Хай не думають, що вони стали всемогутні й недоторканні. Бо ми це швидко можемо змінити.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати