сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані пройшла нарада з питань впорядкування зовнішньої реклами в місті

  • Середа, 09 грудня 2015, 10:56

narada8-го грудня перший заступник міського голови Сергій Клочко провів нараду з питань впорядкування зовнішньої реклами, повідомляє виконком Уманської міської ради.

До участі в обговоренні цієї теми були запрошені в. о. начальника відділу житлово-комунального господарства Віталій Харченко, заступник начальника управління архітектури та містобудування Людмила Бондаренко, начальник відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Валеріян Цкітішвілі, депутат міської ради Сергій Кисляк.

Як повідомив Віталій Харченко, на території міста Умань законно встановлено 93 білборди. На сьогодні відділом ЖКГ укладено 26 договорів з власниками рекламних щитів. Саме вони несуть відповідальність за технічний стан рекламних конструкцій, які повинні розміщуватись з дотримання вимог техніки безпеки .

За підсумками наради було дано доручення Інспекції з благоустрою обстежити технічний стан рекламних конструкцій, які розташовані на території міста, з метою уникнення ситуації, яка днями сталася в м. Черкаси.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати