сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Аби допомогти дівчинці, яку збила машина, в Умані провели благодійну гру КВН

  • П'ятниця, 30 жовтня 2015, 12:53

KVN24 жовтня в Умані трапилась жахлива ДТП: машина збила 5-річну дівчинку Аню Фурман, яка, перенісши не одну операцію, знаходиться в тяжкому стані та потребує допомоги, повідомляють на сайті «УНУС».

Ця ситуація не залишила байдужими уманських гравців КВН. Відкрита Уманська ліга КВН «Кураж» за підтримки студради УНУС та студради УДПУ організували благодійну гру команд КВН. У грі взяли участь команди: Ist_Fak , КАРКАДЕ+Діагноз Кашпіровського (об'єднана команда) та збірна команда «Made in UNUS».

Благодійна акція проходила в актовій залі Уманського НУС. Всі присутні – студенти, викладачі, гості, – отримали не лише масу позитивних емоцій, а й зробили добру справу. Адже всі зібрані кошти з концерту, а це 4953 гривні, одразу ж по закінченню були передані матері Ані.

KVNN

 

«Рада студентського самоврядування Уманського НУС дякує лізі КВН «Кураж», адміністрації університету, командам, що взяли участь в акції, та всім небайдужим, які долучилися до цієї благородної справи.

Ми повинні підтримувати один одного у такі важкі часи та пам’ятати, що з кожним може статися складна ситуація. А тому давайте будемо людяними та допомагати один одному!».

KVNN1

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати