сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

У гуртожитках уманського університету обирали кращі кімнати. ФОТО

  • Четвер, 29 жовтня 2015, 10:52

kimnata26 жовтня відбувся заключний етап огляду-конкурсу на кращу кімнату серед студентських гуртожитків УДПУ імені Павла Тичини, пише «Прочерк».

Організатором конкурсу виступила студентська рада (голова – Євгенія Бородай) за підтримки адміністрації та профкому університету, інформує сайт навчального закладу.

Основними завданнями конкурсу-огляду були: поліпшення житлово-побутових умов у кожній кімнаті гуртожитку та в гуртожитках в цілому, покращення стану збереження державного майна, створення безпечних умов проживання, навчання і дозвілля студентів.

kimnata1

Найкращу кімнату обирали за наступними критеріями: санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій кімнат, стан збереження майна, підтримання порядку у місцях загального користування, дотримання правил внутрішнього розпорядку мешканцями кімнати та активність проживаючих у проведенні різноманітних заходів у гуртожитках.

Конкурс проходив у три етапи. За результатами 1-го етапу студради та деканати кожного із факультетів та навчально-наукового інституту визначили найкращі кімнати, які були нагороджені заохочувальними призами – дипломами, смачними подарунками тощо. Серед 12 кімнат оргкомітетом конкурсу було визначено кращі, які продовжили змагання за перемогу.

kimnata2

Під час заключного етапу огляду-конкурсу комісія у складі голови студради Євгенії Бородай, старост гуртожитків №1 і №2 Олександри Мазуренко та Вікторії Мальованої, проректора з науково-педагогічної роботи Олени Кірдан, проректора з економічних та господарських питань Наталії Петренко, заступника голови профкому Інни Бабій, директора студмістечка Тетяни Качан, інженера з охорони праці Віталія Колісника визначила переможця.

Найкращою стала кімната №376 9-типоверхового студентського гуртожитку, де проживають студенти факультету фізики, математики та інформатики. Кімната-переможець університетського етапу конкурсу продовжить змагання на обласному рівні.

kimnata3

Варто відзначити, що студентські кімнати - затишні, комфортні, естетично оформлені. Окремі з них вражали креативністю та творчим підходом проживаючих до облаштування кімнат. Студенти вкотре доводили, що порядок і комфорт кімнат - це запорука гарного самопочуття, дружньої обстановки та позитивного настрою.

Нагородження переможців огляду-конкурсу на кращу кімнату серед студентських гуртожитків УДПУ відбудеться 17 листопада під час гала-концерту, присвяченого Міжнародному дню студента.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати