сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Сиротам Умані вручили ключі від квартир

  • Понеділок, 19 жовтня 2015, 09:00

kvarturaКлючі від трьох квартир вручили уманчанам, які позбавлені батьківського піклування, повідомляє УНН-Центр.

 

 

Двокімнатну квартиру жилою площею 24 кв. м. отримала Катерина Лопухова, яка позбавлена батьківського піклування, є одинокою матір’ю з двома дітьми.

 

Однокімнатну квартиру житловою площею 17,6 кв. м. отримала Іннеса Чмуть, яка позбавлена батьківського піклування та є одинокою матір’ю, має двох малолітніх дітей. А однокімнатну квартиру житловою площею 12 кв. м. - Дмитро Нечипоренко, з числа дітей-сиріт.

 

"Я чекав на дану подію вже більше 10 років. Навіть не мріяв, що це дійсно станеться. Ще вчора я втрачав надію, а сьогодні маю всі підстави створити власну щасливу сім’ю", - ділиться з нами Дмитро.

 

Відповідно до програми кожного року для придбання житла для дітей-сиріт виділялося 200 тис. грн. Проте цих коштів не вистачало.

 

"Оскільки за такі кошти житла не придбаєш, ми прийняли зміни по даній програмі. Взяли житло комунальної власності за адресою Постишева, 2, та перепланували його під три квартири. Ми цю програму виконали. Більше таких показників, як у нас немає у жодному місті Черкаської області", - говорить Олександр Цебрій.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати