сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Уманщині амністували волонтера, що допомагав армії із зони. ВІДЕО

  • П'ятниця, 09 жовтня 2015, 07:00

volonterПрезидент Петро Порошенко помилував ув'язненого Костянтина Ходаковського, котрий провів за ґратами 12 років і став відомий завдяки волонтерській допомозі воїнам АТО, - повідомляє Прес-центр з посиланням на 5 канал.

 

 

З неволі 27-річний чоловік організував збирання одягу, речей та грошей, шукав в інтернеті найдешевші варіанти закупівель потрібної амуніції та організовував процес доставки.

 

У зовсім молодому віці Костянтин узяв участь у пограбуванні квартири одного з відомих політиків. Украдений там ніж згодом "виплив" у справі про вбивство. Останнє правоохоронці приписали саме Ходаковському.

 

Той своєї провини не визнав і в тюрмі поводився демонстративно виклично, раз по раз отримуючи нові стягнення за непокору. Двічі йому збільшували термін ув'язнення, майже половину терміну чоловік просидів у карцері.

 

Від початку російської агресії Ходаковський долучився до волотерського руху. Свої 25 тис. гривень компенсації, присудженої Європейським судом, витратив на каски та бронежилети. Далі допомагав бійцям, чим міг. Амуніцію шукав в інтернеті, на фронт посилки доправляла дружина.

53952

Що відомий у мережі волонтер насправді відбуває тривале покарання в Старобабанівській виправній колонії – чимало його інтернет-френдів дізналися лише через півроку. Від Костянтина не відвернулися – навпаки, почали шукати можливостей звільнити його. Свої підписи під зверненням про помилування почали збирати ще навесні. До активістів долучались і військові.

 

Врешті це дало результат. Президент підписав подання комісії з дострокового звільнення – Ходаковського амністували. На волю Костянтин планує забрати лише прапори та дипломи. Як проведе перші дні на свободі – вже вирішив. Після поїздки додому, каже, одразу вирушить на схід – в АТО.

 

У грудні минулого року повідомлялося, що півроку Костянтин з колонії допомагав біженцям.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати