сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Вихідними одесити атакували Умань. ФОТО

  • Вівторок, 06 жовтня 2015, 06:52

9Відомо, що у вересні в Умань приїжджала рекордна кількість паломників-хасидів. За офіційними даними Уманського міськвідділу МВС, Новий 5776 рік (за іудейським літочисленням) святкували 29490 чоловік.

 

 

А вже у перші вихідні жовтня в Умань, на День міста, приїхали громадяни майже з усіх куточків України, відзначають екскурсоводи. Про ситуацію, що склалася пише у Інтернет-виданні кореспондент «Одесской жизни».

 

«Цього року місто Умань святкує чергову річницю з дня заснування. До цієї дати приурочено багато святкових заходів і це є прекрасною можливістю відвідати місто, прогулятися по історичному центру та осінніми алеями парку «Софіївка»», - каже екскурсовод туристам, які приїхали з Одеси. Гостям довелося пробиратися крізь натовпи таких же «паломників», бажаючих застати останні теплі дні бабиного літа саме в Софіївці.

 

Відзначимо, що кількість людей доповнював фінал конкурсу «Софіївські зорі», який проходив на території дендропарку. Це змагання між художніми та музичними колективами аграрних університетів країни.

 

- Радимо вам приїхати ще раз через 2 тижні, коли листя ґрунтовно пожовтіє і бажано погуляти тут в будній день, - розповіли нам місцеві жителі.

 

Вхід в парк без екскурсовода коштує 30 грн.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати