сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманськими активістами, котрі штурмували хасидів, займуться правоохоронці. ВІДЕО

  • Четвер, 10 вересня 2015, 17:00

kodeksКонфлікт виник навколо території наметового містечка, яке встановлено для тимчасового проживання паломників-хасидів біля р. Уманка. Активістами було демонтовано частину паркану, яка знаходилася у прибережній захисній смузі. Наразі територію містечка облаштовують відповідно до дозвільних документів. Постраждалих немає, пише «Вечірня Умань».

Раніше під час перевірки діяльності наметового містечка було з’ясовано, що його частина виходить за межі виділеної міською владою території та розташована в прибережній захисній смузі. В зв’язку з цим міською владою було винесено припис з вимогою привести територію містечка у відповідність до вимог дозвільних документів та відкрито кримінальне провадження за ознаками статті 197-1 (Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Черкаській області.

Власники містечка проігнорували припис та залишили його території в колишніх межах. В свою чергу громадські активісти міста Умань самовільно почали демонтувати частину огорожі, яка виходила за територію, на яку є дозвіл. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 356 (Самоправство) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

На даний час комунальні служби міста спільно з представниками Релігійної громади демонтують частину палаток та паркану, які виходять за межі дозволеної території. Наметове містечко взято під посилену цілодобову охорону нарядами міліції.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати