сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Хасидам закидають самовільне зайняття земельної ділянки, активістам - самоправство

  • Середа, 09 вересня 2015, 09:00

xacikКонфлікт, який виник навколо території наметового містечка, яке встановлено для тимчасового проживання паломників – хасидів біля річки Уманка, вичерпано. Сторони дійшли згоди, - повідомляють у СЗГ УМВС України в Черкаській області.

 

 

Раніше під час перевірки діяльності наметового містечка було з’ясовано, що його частина виходить за межі виділеної міською владою території та розташована в прибережній захисній смузі. В зв’язку з цим міською владою було винесено припис з вимогою привести територію містечка відповідно до вимог дозвільних документів та відкрито кримінальне провадження за ознаками статті 197-1 (Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) Кримінального кодексу України.

 

Власники містечка проігнорували припис та залишили його території в колишніх межах. В свою чергу громадські активісти міста Умань самовільно почали демонтувати частину огорожі, яка виходила за територію, на яку є дозвіл. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 356 (Самоправство) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

 

На даний час комунальні служби міста спільно з представниками Релігійної громади демонтують частину палаток та паркану, які виходять за межі дозволеної території. Наметове містечко взято під посилену цілодобову охорону нарядами міліції. Конфлікти між громадським активом міста Умань та представниками Релігійної громади вичерпано, сторони дійшли обоюдної згоди.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати