сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

УДПУ отримав нагороду Гран-Прі на міжнародній виставці "Освіта і кар'єра"

  • Понеділок, 19 листопада 2012, 17:08

Гран-Прі15 листопада у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулося урочисте відкриття Двадцять другої міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра-2012» та ХІ Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

Виставка проводиться щороку з метою формування єдиного освітнього простору, залучення суспільного інтересу до освіти та пропаганди досягнень нашої держави в освітній сфері. Цьогоріч виставка представляла близько 70 провідних вищих навчальних закладів України та кілька десятків освітніх організацій багатьох країн світу: Канади, Грецької Республіки, Французької Республіки, Республіки Польща, Угорщини, Литовської Республіки, Австрійської Республіки, США, Російської Федерації, Великобританії та інших країн.

В урочистому відкритті виставки взяли участь заступник Міністра освіти і науки, 

нагорода

молоді та спорту України Борис Жебровський, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, Надзвичайні і Повноважені Посли в Україні з Франції, Австрії, Канади, Польщі, а також освітяни, студенти та пред ставники ЗМІ. Після привітань почесних гостей відбулося урочисте нагородження переможців рейтингового виставкового конкурсу Двадцять другої міжнародної виставки «Освіта та кар’єра».

За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти в Україні університет удостоєний Почесного звання «Лідер національної освіти» та отримав Гран-прі у номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді». Нагороди отримували представники університету – проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Балдинюк та координатор міжнародної діяльності Оксана Заболотна.

 Джерело - УДПУ

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати