В школі с. Дмитрушки з’явиться інтернет

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В школі с. Дмитрушки з’явиться інтернет

  • П'ятниця, 21 серпня 2015, 18:55

internetДо голови районної ради Олександра Дячука надійшло звернення від депутата районної ради Михайла Лівшуна з проханням щодо надання допомоги у встановленні Інтернету в Дмитрушківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, пише «Нова Доба».

Зрозумівши ситуацію, Олександр Олександрович пообіцяв допомогти у вирішенні цього питання, оскільки до початку нового навчального року часу залишилось обмаль.

Голова районної ради особисто відвідав навчальний заклад, де поспілкувався з директором школи Ніною Мовчан і запевнив її, що до нового навчального року замість безпровідникового Інтернету всі класи, будуть підключені до кабельної мережі Інтернет (провайдер - ТРК «ТІМ»). Це сучасний рівень надання послуг. Понад 170 учнів школи на 26 шкільних комп’ютерах зможуть користуватися інформацією всесвітньої мережі.

За ініціативи Олександра Дячука до справи підключилися небайдужі до освітянських проблем жителі Уманщини – Микола Даценко та Віталій Аржанов, а також медичний клініко-діагностичний центр «Вікторія», громадська організація «Дружба народів». З їхнього боку було надано фінансову підтримку, а всі практичні роботи виконуватиме телерадіокомпанія та Інтернет сервіс провайдер ТІМ («Телекомунікаційні інформаційні мережі»).

Більше того, керівництво ТІМу пішло назустріч школі – упродовж усього навчального року учні зможуть безкоштовно користуватися послугами Інтернету. Це подарунок дітям напередодні Дня знань.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати