сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані планують створити лікарню за ізраїльськими стандартами та відновити аеропорт

  • П'ятниця, 21 серпня 2015, 16:50

posolНалагодження співпраці між Черкащиною та Ізраїлем, розвиток інфраструктури на Уманщині та залучення іноземних інвестицій, – ці та низку інших питань приїхав вирішувати до Умані Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковскі, пише «Інфоміст».

Нагадаємо, що незабаром до Умані з усього світу приїжджатимуть хасиди, аби відзначити єврейський Новий рік. Вони вважають своїм обов’язком побувати хоча б раз у своєму житті на могилі цадика Нахмана.

Кожного року до Умані приїздять близько 25-30 тисяч хасидів. Тож Еліав Бєлоцерковскі приїхав із робочим візитом, аби обговорити всі питання щодо підготовки до свята. Особливу увагу обласна та міська влада приділили безпеці:

– Важливо вирішити питання, які пов’язані з безпекою, особливо у час військової агресії на території України. На нараду зібралися всі правоохоронні служби, Управління держслужби з надзвичайних ситуацій, санепепідемслужби, охорони здоров’я, адже це життя наших людей, – наголосив голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко.

Також на нараді керівництво області, Умані та Посол Ізраїлю в Україні обговорили участь в інвестиційному форумі, що відбудеться 18 вересня, згадали і про розбудову місцевого аеропорту. Адже це неабияк посприяє розвиткові туризму на Уманщині.

Саме на інвестиційному форумі планують представити генеральний план розвитку міста:

– Представлений у 3D-форматі генеральний план розвитку Умані дасть чітко зрозуміти, які земельні ділянки можуть бути реалізовані під той чи інший інвестиційний проект. Треба, щоб долучалися інвестори з Ізраїлю. Питання паломництва і розвитку готельно-ресторанного бізнесу, малого та середнього бізнесу загалом – це пріоритет розвитку Умані. Окрім того, є перлина – Софіївський парк, там теж досі не розвинена інфраструктура. У нас вже є досвід, не раз були зустрічі з інвесторами із Ізраїлю щодо розвитку сільського господарства, тваринництва, овочівництва. Тому рухатимемося в цьому ж напрямку, – зауважив Ткаченко.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковскі подякував за гостинність, професіоналізм правоохоронців та органів влади. Проте мета цього приїзду – налагодження майбутньої співпраці між Україною та Ізраїлем. По-перше – створення в Умані центру невідкладної медичної допомоги. – Я впевнений, що відзначення Нового року відбудеться, як завжди, на високому рівні, в цьому плані ми спокійні. Найголовніше зараз – розширити нашу співпрацю. Перетворити Умань в модель співраці між Ізраїлем та Україною. Ми підпишемо договір про співпрацю з місцевою лікарнею, при якій ми створимо центр невідкладної медичної допомоги за ізраїльськими стандартами, – розповів Еліав Бєлоцерковскі.

Неабияк зацікавило Посла інвестування в місцевий аеропорт:

– Це був би дуже цікавий проект, бо зараз хасади прилітають в Бориспіль і в Одесу, якби тут був аеропорт – це сприяло б не лише приїзду хасидів в Умань на Новий рік, а загалом туризму протягом всього року. Після наради та вручення планшетів, делегація Ізраїлю, керівництво області та міста оглянули місця перебування паломників.

posol1

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати