сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані хасиди влаштували нічний дебош

  • Вівторок, 04 серпня 2015, 14:53

hasydyДнями вночі до представників Уманської міської організації ВО «Свобода» звернулись жителі одного з мікрорайонів Умані (вулиця Пушкіна). Містяни скаржились на шум та надто голосну музику вночі, яку створюють приїжджі іноземні громадяни-хасиди – повідомляє «ВІККА».

На місце події оперативно приїхали свободівці. Було викликано працівників МВС, складено заяву про вчинення правопорушення і припинено безлад.

Мешканці цього мікрорайону повідомили свободівцям, що організатори масової дискотеки – депортовані із Европи хасиди. Вони встановили намет, в якому розташовувались близько п'яти сотень осіб, де і відбувались нічні гуляння та безлади. Всі норми безпеки при встановленні намету були порушені, зведене накриття розраховане на 200 осіб, але аж ніяк не на 500 осіб. Як повідомляє прес-служба уманської «Свободи», люди неодноразово зверталися до тамтешньої міської влади, проте результату це не мало.

facebook

«Як бачимо, представники міської влади не переймаються жителями цього мікрорайону. Вони фактично закривають очі на безліч проблем. Натомість свободівці завжди допомагають уманцям та намагаються врегульовувати конфлікти між містянами та хасидами. Оскільки випала нагода, ми нагадали хасидам, що саме громадяни є господарями на своїй землі. Сподіваємось, у жовтні 2015 року ситуація в місті зміниться на краще», – прокоментував ситуацію свободівець Сергій Яремчук.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати