сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Хасиди відремонтували уманську вулицю та забезпечили бійців АТО спальниками

  • Понеділок, 03 серпня 2015, 16:59

50576Уманська єврейська асоціація, що організовує під час паломництва хасидів наметове містечко, без зайвого розголосу зробила дві справи – відремонтували дорогу та забезпечила бійців 41 батальйон ЗСУ спальними мішками – повідомляє «Прес-Центр».

Місту дорогу – країні захист. Уманська єврейська асоціація виділила кошти на ремонт вулиці Щорса в Умані та забезпечила бійців 41 батальйону Збройних силу України, що тримає позиції під Маріуполем,спальними мішками, подушками та іншими вкрай потрібними для бійців речами. І в цьому немає нічого дивного, оскільки представники паломників є громадянами Ізраїлю, а ця маленька держава, як відомо, перебуває у стані перманентного збройного конфлікту з агресивними сусідами та численними терористичними організаціями з перших днів проголошення своєї державної незалежності.

Ось чому хасиди дуже добре знають що таке війна. І як це – жити в країні, що захищає своє право на існування.

Сам голова Уманської єврейської асоціації Елієзер Кіршбаом та його колега Авраам Ягельник особливо свій вчинок не коментували. Сказали, що такому туристичному місту як Умань соромно мати погані дороги. І вони готові допомогти місту стати кращим в силу своїх можливостей. Почати вирішили з території навколо наметового містечка. Вони також побажали бійцям АТО перемоги і побажали миру для України, про що й планують молитися під час чергового паломництва хасидів до Умані на свято Рош Га-Шана.

Все це є маленьким прикладом життєвого гасла Ізраїльської держави: «війна – не є виправданням для відсутності реформ, не є завадою для успішного розвитку інновацій, інфраструктурних проектів, економіки, науки, культури, медицини та належного добробуту громадян».

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати