сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський педуніверситет презентував "Лускунчика" до Дня студента

  • П'ятниця, 16 листопада 2012, 09:27

Лускунчик

Яскравим подарунком до Дня студента для молоді міста стало грандіозне дійство - хореографічно-музичний спектакль "Лускунчик", що поєднує в собі музичне, естетичне і хореографічне начало пройшов з успіхом в міському Будинку культури. Ця вистава - науково-творчий проект студентів 34 групи мистецько-педагогічного факультету з дисципліни "Мистецтво балетмейстера".

 

Приємним і значимим фактом для нас стала присутність у залі міського голови Юрія Івановича Бодрова, який щиро привітав уманське студентство з Міжнародним Днем студента. Особливо нам імпонує увага міської влади до нашого університету, яка не лише вболіває за наше майбутнє, а й надає університету всіляку підтримку і допомогу. Ми це розглядаємо як прояв уваги до проблем студентства і молоді вцілому.

Основна заслуга у тому, що вистава пройшла з грандіозним успіхом під бурхливі оплески вдячних глядачів, належить керівнику проекту - кандидату педагогічних наук, доценту, лауреату міжнародного конкурсу Андрощук Людмилі Михайлівні та викладачам кафедри хореографії та художньої культури Куценко Сергію Володимировичу і Криворотенко Анастасії Юріївні.

Поринути у казкову атмосферу хореографічних вистав допомагали учасники народного аматорського ансамблю сучасного танцю "Візаві" та народного танцю "Яворина". Підтримали теперішніх студентів та взяли участь у виставі і випускники мистецько-педагогічного факультету минулих років.

З вітальним словом після спектаклю виступила ректор університету, професор Побірченко Наталія Семенівна, яка висловила своє захоплення від побаченого, підкресливши високу майстерність та професіоналізм виконавців, щиро подякувала за велику працелюбність та творчий підхід. Також Наталія Семенівна звернулась до студентства міста з найкращими побажаннями натхнення, наполегливості та успіхів у творчих починаннях, здійснення юначих мрій і життєвих планів.

 

Джерело - УДПУ

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати