У Черкасах безплідні пари можуть отримати шанс народити власну дитину

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

У Черкасах безплідні пари можуть отримати шанс народити власну дитину

  • Четвер, 30 липня 2015, 12:53

vagitnistНа базах  КЗ «Черкаський міський пологовий будинок “Центр матері та дитини”» (вул. Чехова, 101 та вул. 30 років Перемоги,16/1) працюють кабінети безпліддя та невиношування, до яких може звернутися кожна жінка зі своїми проблемами, та забезпечити направлення таких жінок до КЗ «Черкаський обласний центр планування сім’ї та репродукції людини ЧОР» для проведення першого курсу лікування безплідності методами допоміжних репродуктивних технологій за бюджетні кошти – інформує «Про головне».

Як пояснила лікар акушер-гінеколог КЗ «Черкаський міський пологовий будинок “Центр матері та дитини”» Тетяна Підберезна, безплідний шлюб - це відсутність вагітності у жінки дітородного віку протягом одного року регулярного статевого життя без використання контрацептивних засобів.

Безплідний шлюб трапляється у 10-20%. Жінка є причиною безпліддя у 45%, чоловіки у 40%; подружжя у 50%. Обстеження проводиться одночасно чоловікові та жінці, – зауважила Тетяна Павлівна.

За її словами, обстеження чоловіка починають з консультування уролога з  аналізом сперми. Жінки ж обстежуються у два етапи.

На першому етапі використовуються стандартні методи обстеження, які проводять усім без винятку жінкам і дозволяють попередньо виявити найпоширеніші чинники безпліддя.

На другому етапі обстеження індивідуальні та залежать від виявлених чинників на попередньому етапі.

При обстеженні частіше виявляються не один, а кілька чинників (до 58%). При лікуванні жінок з безпліддям проводять консервативні та оперативні методи, що дозволяють відновити природну репродуктивну функцію.

– Якщо це не можливо, то використовуються допоміжні репродуктивні технології (ДРТ). До них зараховують штучну інсемінацію спермою  чоловіка  або донора, або ЕКЗ (ектрокорпоральне запліднення), – інформує Тетяна Підберезна. – Найбільш високий  показник настання вагітності (до 40%) при стандартній процедурі екстракорпорального запліднення.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати