top panarama
A+ A A-

Уманський студент повернувся з Чемпіонату світу переможцем

• П'ятниця, 17 липня 2015, 18:54

fot111На Чемпіонаті світу і Європи з гирьового спорту, що проходив 2-7 липня в угорському місті Печ, у складі збірної України успішно виступив студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету Валентин Хмільовий.

У перший день міжнародних змагань в особовому заліку у ваговій категорії 75 кг. із результатом 54 підйоми (підйом довгим циклом 32 кг) студент виборов І місце серед чоловіків та юніорів.

Успішним для спортсмена був і другий день змагань: у поштовху двох 24-кілограмових гир із результатом 97 підйомів Валентин Хмільовий посів І місце серед студентів і І місце серед юніорів. Цього ж дня гирьовик результативно виступив у збірній естафеті, за підсумками якої команда з 5 осіб зайняла І місце.

За результатами міжнародних змагань збірна України зайняла ІІ місце у командному заліку, а студентська збірна -  почесне І місце.