сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Серце для Іванка: уманчани проведуть рок-фестиваль UMAN-STRIKE FEST 3

  • П'ятниця, 17 липня 2015, 16:53

serce17-річний Іван Коврига вже два роки бореться за своє життя. Йому терміново потрібна пересадка серця. Хлопець вже звертався за допомогою і до чиновників, і навіть до президента. Проте ніхто його не хоче чути. Тому допомогти Івану взялися уманчани. 25 липня в dance club «ARENA» відбудеться благодійний рок-фестиваль UMAN-STRIKE FEST-3 – пише «Вечірня Умань».

У серпні 2013 року життя Івана розділилася на «до» і «після». «До» він був життєрадісним хлопцем: займався боротьбою, бальними танцями, закохувався, мріяв про майбутнє. Хотів стати журналістом. Але зараз йому потрібне нове серце, аби жити

Серце хлопця збільшилося в чотири рази. Такий діагноз Івану поставили у столичному Центрі серця. Лікарі повідомили, що жити йому залишилося всього два роки.

Проте хлопець не здається. Він постійно лікується. Вже два роки не відвідує школу. Кожного дня він приймає по 15 таблеток, не запиваючи їх водою. Пити рідини більше 400 грам в день Вані заборонено. Інакше його серце може не витримати.

Зробити трансплантацію серця хлопцеві готові у Білорусії. Вартість операції 100 000 доларів. Таких коштів у родини хлопця нема.

25 липня в dance club “ARENA” о 17:00 відбудеться благодійний рок-фестиваль «UMAN-STRIKE FEST-3!» під гаслом - Серце для Іванка. Символічний вхід складатиме - 25 грн. А всі вилучені кошти будуть передані родині хлопця.

- Іванко не раз виступав по ТВ з криком душі із проханням про допомогу, як до всіх людей, так і до самого президента України особисто. Але почули його не всі, в тому числі і президент, - говорить організатор благодійного фестивалю Олександр Курч. – На даний час зібрано лише третину коштів, які складають від загальної суми, що йому написали в довідці в одній з Білоруських клінік. Тому у нас разом,є можливість хоч трішки наблизити мрію хлопчини до здійснення.

fest

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати