сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські парафіяни перетворили "смітник" на парк

  • Вівторок, 23 червня 2015, 11:10

park 0Вже майже рік кожної суботи мешканці мікрорайону ДОСи та парафіяни  Свято-Феодосіївської парафії Уманської єпархії збираються на суботники. На місті колишніх хащ  вони створили парк з капличкою, лавочками, квітниками та смітничками. Далі планують облаштувати спортивний та дитячий майданчики, розповідає Вечірня Умань.

- На перший суботник ми вийшли ще в червні 2014 року. З того часу збираємося кожної суботи. Переважно це парафіяни Свято-Феодосіївської парафії Уманської єпархії та її настоятель ієрей Федір Боцу,- розповідає учасниця суботників Катерина Дьоміна.-  Зроблено нами за цей рік дуже багато. До недавнього часу це були суцільні зарості чагарників, земля була вкрита товстим шаром сміття, там не те, щоб з дітьми гуляти - пройтися страшно було. Зараз завдяки зусиллям небайдужих людей цей смітник перетворився знов на парк з капличкою, світлими алеями, лавочками, квітниками, урнами для сміття. Ми намагалися відновити і фруктовий садок- висадили там молоді дерева, але прижитися їм не  судилося, бо комусь вони здалися більш потрібними на дачі.

park 1

КП "Комунальник" із хащ вивіз  вже не один трактор сміття. Надалі парафіяни разом уманчанами планують облаштувати ще спортивний та дитячий майданчики.

park 2

- Також сподіваємося, що з часом тут з'явиться і храм, якого так потребують віряни нашого мікрорайону ,- продовжує Катерина.- Ми вдячні всім, хто допомагає в цій нелегкий справі, і запрошуємо брати участь у наступних суботниках, бо роботи ще дуже багато.

park 3

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати