сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

У травні-червні люструватимуть уманську міліцію

  • Вівторок, 26 травня 2015, 13:11

liustrats 0Люстрацію проходять всі без виключення працівники міліції. Кожен працівник міліції, який підпадає під дії Закону України «Про очищення влади» буде звільнений з органів внутрішніх справ. Про це у Facebook запевнив начальник УМВС в області Владислав Пустовар, пише Про головне.

“Знаю, що людей непокоїть питання чому й досі працюють працівники міліції, які причетні до затримання громадян під час майданівських подій. Гадаю, що доцільно внести певну ясність.

Всім відомо, що в минулому році вступив в дію Закону України «Про очищення влади». Цей закон передбачає декілька категорій проходження люстрації. Перший етап – це так звана трудова люстрації, яка була проведена протягом 10 днів з моменту набрання чинності законом і вона стосується тих осіб, які займали найвищі керівні посади (для обласної міліції це – начальник Управління та його заступники). Другий етап люстрації стосується осіб, які мають відношення до «майданівських справ». Цей етап розпочався в квітні цього року та наразі триває. Відповідно до цього закону складено графік люстраційної перевірки, яка вже проходить у всіх службах та підрозділах міліції області. Люстрацію проходять всі без виключення працівники міліції. Кожен працівник міліції, який підпадає під дії Закону України «Про очищення влади» буде звільнений з органів внутрішніх справ. Ось графік проведення люстрації серед працівників міліції Черкаської області.

liustrats 1liustrats 2

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати