Уманська влада розпочала реконструкцію площі Перемоги

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська влада розпочала реконструкцію площі Перемоги

  • П'ятниця, 24 квітня 2015, 09:00

tank0В Умані розпочато роботи по реконструкції пам’ятних місць пов’язаних з героїчними та трагічними подіями Другої світової війни: завершуються благоустрій Обеліску слави та у самому розпалі реконструкція пам’ятного знаку, що на площі Перемоги, - повідомляє прес-центр Уманської міськради.

 

 

– Роботи ведуться за кошти підприємців міста. Відділ житлово-комунального господарства уклав договір з ПП Сігма, працівники якої саме зараз знімають старе покриття, проводять земельні роботи та інше, – розповідає перший заступник міського голови Сергій Клочко.

tank

- Багато уманчан запитує, чи ми будемо знімати танк з постаменту. Звичайно, що ні,- розповідає керівник ПП Сігма Володимир Качан.- Я вважаю, що реставрація пам’яток пов’язаних з Другою світовою війною – це добра справа. Надалі плануємо покласти нову плитку та оздобити сучасними матеріалами постамент під танком.

tank2

- Для старшого покоління 9 травня – це особливий день. Всі переймаються, як він пройде цього року і тому уманським ветеранам буде особливо приємно, що реконструюють основний символ визволення нашого міста – танк Т-34. Це дуже добре, – наголошує учасник бойових дій, полковник у відставці, танкіст Петро Заярний.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати