сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Що ж насправді відбувається з опалим листям в Умані?

  • Понеділок, 29 жовтня 2012, 11:11

опале листяНещодавно ми розміщували на нашому сайті інформацію про режим спалювання опалого листя у нашому місті. Уманські посадовці стверджували, що цієї осені повідомлень про спалювання листя уманчанами не надходило. Висловлювали сподівання, що жителі нашого міста стали більш свідомими і все опале листя вивозять на кладовище. Проте мешканці Умані мають зовсім іншу думку стосовно цього питання:

- Щовечора над Осташівкою стелиться дим. Ми живемо в багатоповерхівці на Набережній, балкон виходить до ставка.  З іншого боку ставка - приватний сектор. Щоразу, як хочемо провітрити кімнату, маємо дихати димом від горілого листя, який несе з іншого боку Осташівки, - розповідає пенсіонерка Анна Петрівна. - Далі буде ще гірше - сезон спалювання тільки розпочинається.

Попри те, що згідно законів України за спалювання опалого листя передбачають штраф, димить щодня і приватний сектор мікрорайону Софіївська слобідка. 

- Щодня їздимо вулицею Інтернаціональною на роботу та з роботи, - каже Лілія, що проживає по вулиці Павлова. - Зранку ще нічого, а от увечері - диму повно.

- Листя в основному спалюємо, - розповідає Анна, яка проживає в приватному секторі по тій самій вулиці Інтернаціональній. - Про штрафи за спалювання вперше чую.  Не розумію, як можна чинити інакше. В мене машини немає, щоб вивозити його кудись. Хіба я маю лишати його гнити під ногами? 

Юлія КРАСНОВИД

 

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#3 Вика 30.10.2012, 16:01
а якщо подати таку ідею як найняти вулицею машину яка вивезе листя куди потрібно)))
Цитата
 
 
+1 #2 Анна! 30.10.2012, 15:51
Так Вікторія, ми з частиною листя так і робимо, але співвідношення дерев і опалого листя має перевагу в бік листя. Тобто його більше, чим дерев які можна ним утеплити.
Цитата
 
 
+1 #1 Вика 30.10.2012, 14:25
якщо Анна проживає в приватному секторі, то не обов'язково його вивозити. Цим листям можна утеплити деревцята та кущики, а потім весной використати як удобрення грунту))))
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати