сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані створять ГО, що представлятиме інтереси АТОвців

  • Четвер, 26 березня 2015, 13:22

ATOУже більше року на сході нашої країни триває антитерористична операція. Тисячі чоловіків були призвані до лав Збройних сил України, Національної гвардії та пішли добровольцями, аби захищати суверенітет та територіальну цілісність нашої держави. Відповідно до Указу Президента зараз проводиться демобілізація військовослужбовців, які були призвані по першій хвилі мобілізації. Держава бере на себе захист інтересів наших воїнів та їх сімей, а влада на місцях повинна реалізувати його, пише Про головне.

25 березня виконуючий обов’язки міського голови Умані Олександр Цебрій провів нараду з питань забезпечення соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції, повідомляє прес-служба міськвиконкому Уманської міської ради.

В нараді взяли участь представники Уманського МВ УМВС України в Черкаській області, Уманського об’єднаного міського військового комісаріату, управління праці та соціального захисту населення міської ради, гвардійці Національної гвардії України.

«Нам потрібно свою роботу організувати таким чином, щоб жоден військовослужбовець не залишився поза увагою. Це означає, що ми маємо допомагати їм, починаючи з юридичного супроводу для отримання відповідних документів аж до безпосереднього надання пільг та інших соціальних гарантій, передбачених законодавством», — наголосив Олександр Володимирович.

Очільник міста акцентував увагу на скоординованості та злагодженості роботи в напрямку соціального захисту учасників АТО та їхніх родин. На сьогодні в Умані міською владою вже створено комісію з питань обстеження соціально-побутових умов проживання учасників АТО та членів їх сімей. Протягом березня 2015 року здійснено обстеження родин учасників АТО, за результатами яких складено 86 соціальних паспортів таких родин та визначено їх соціально-побутові потреби.

Також сесією міської ради прийнято зміни до міської програми соціальної допомоги «Турбота», якими передбачено, що за кошти міського бюджету сім’ям учасників АТО та сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, надаються додаткові пільги для 100% відшкодування вартості оплати житлово-комунальних послуг. За кошти міського бюджету безкоштовним харчуванням у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах забезпечуються діти учасників АТО.

Наразі на обліку перебуває 38 дітей учасників АТО, з них 13 відвідують дошкільні навчальні заклади, 25 – загальноосвітні навчальні заклади. Крім того, за рахунок коштів міського бюджету надається одноразова матеріальна допомога сім’ям загиблих в ході проведення антитерористичної операції, родинам учасників АТО. Здійснюється соціальний супровід сімей загиблих та родин учасників АТО, надається допомога підприємствами, організаціями, громадою міста, міським благодійним фондом соціальної допомоги ім. Коллонтай та волонтерами.

За кошти міського цільового фонду по мобілізації придбано санаторно-курортну путівку в ДП «Клінічний санаторій «Хмільник» для військовослужбовця даної категорії та одному пораненому учаснику АТО виділено кошти на придбання медикаментів.

Олександр Володимирович висловив упевненість у подальшому продовженні плідної співпраці. Також очільник міста запропонував створити громадську організацію, яка б представляла інтереси учасників АТО та брала б активну участь у житті громади міста.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати