В черкаській "Казці" вирубують дерева

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В черкаській "Казці" вирубують дерева

  • Неділя, 28 жовтня 2012, 11:39

паркУ черкаському дитячому парку «Казка» зрізали 9 дерев. Черкащани почали бити на сполох, оскільки пеньки дерев здалися їм ще «живими».

У Черкаському міськвиконкомі жителів міста заспокоюють: дерева були аварійному стані.

– Комісія, обстеживши дерева, ухвалила рішення видалити аварійні дерева. На підтвердження цього є ордер № 229 від 22 жовтня 2012 року. Усього видалили 9 дерев: по дві тополі, акації та берези, а також шовковицю, клен і горобину, – говорить у коментарі «Прочерку» начальник відділу екології Департаменту житлово-комунального господарства Черкаської міськради Володимир Гусаченко.

За його словами, за пеньком визначати, в якому стані було дерево, складно, тому що біля коріння воно завжди виглядає «здоровішим».

– Людям не потрібно хвилюватися, що зрізали живі дерева. Комісія у складі 7-8 осіб такого б не допустила, – переконаний пан Гусаченко.

Про факт видалення аварійних дерев повідомили і директора КП «Дирекція парків» Олександра Радуцького.

– Вони справді були аварійними, що підтвердили і спеціалісти. Це необхідно було зробити, оскільки я не хочу ризикувати здоров’ям дітей, – зазначає Олександр Романович. – Зараз люди кричать, що зрізали дерева, а тоді б, не дай Боже, кричали, що дерево впало на дитину.

Джерело - Прочерк

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати