На міському сміттєзвалищі запрацює сортувальна лінія

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На міському сміттєзвалищі запрацює сортувальна лінія

  • Середа, 25 лютого 2015, 11:12

musor29 га побутових відходів  – уманське сміттєзвалище  є найбільшим в Україні. За 70 років свого існування його жодного разу не рекультивували. За створення сортувальної лінії береться ТОВ «ЕКО.СЕРВІС». Через шалений ріст цін компанія змушена підняти тариф на вивіз сміття, інформує Вечірня Умань.

Послуги вивозу сміття ТОВ «ЕКО.СЕРВІС» в місті надає вже 4 роки.  Спочатку компанія була зареєстрована в Києві. Проте на прохання в. о. міського голови Олександра Цебрія зараз переводить свою юридичну адресу до Умані і буде платити податки до місцевого бюджету. В найближчих планах компанії – будівництво сортувальної лінії на полігоні.

- Протягом минулого року компанія вела статистику із вивозу твердих побутових відходів. Ці дані дали можливість нам стверджувати, що зріст відходів від населення  зростає, - розповідає заступник директора ТОВ «ЕКО.СЕРВІС» Денис Бондар. - Це пов’язано з тим,  що на сьогодні дуже велика кількість припадає на упаковку: картон та ПЕТ пляшки. Тому ми плануємо робити сортування відходів.

До кінця березня в місті також буде встановлено 46 контейнерів євро зразка та 10 контейнерів 3 м3 для ПЕТ пляшок та макулатури.

 - В планах на майбутнє в нас є залучення інвестицій, що передбачає не тільки будування лінії сміття,  а й будівництва переробного заводу, - продовжує Денис Бондар. - Взагалі програма така стоїть,  що ми плануємо провести рекультивацію всього полігону.

Проте на реалізацію всіх проектів потрібні кошти. Тому тарифи на вивіз сміття будуть піднятті. У них був закладений відсоток на створення сортувальної лінії.

- Зараз тарифи змінюють у всіх комунальних службах. Сьогодні ми працюємо за тарифами, які розраховувалися ще по цінах 2010 року, - говорить Денис Бондар. – На сьогодні ціни тільки на паливо зросли майже на 95% . Інфляція більше 100%. Постійно потрібно ремонтувати автомобілі, а запчастини до них виросли в ціні теж майже на 100%. Тому ми змушені підняти тарифи.

Тариф зросте в середньому на 50-70%. Зараз він проходить затвердження у міській раді. Якщо його не змінять – компанія буде вимушена призупинити надання послуг.

Також заступник директора ТОВ «Еко.Сервіс» проінформував, що з січня 2015 року змінилися реквізити, за якими населення може сплачувати за вивезення ТПВ.

ДОВІДКА:

Банківські реквізити для населення

Ощадбанк, р/р 26000490348395

Адреса офісу ТОВ «Еко.Сервіс»: м. Умань, вул. Шевченка, 12, 3-й поверх

Телефони: 6-96-90, (096) 222-99-22

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00, субота з 9.00 до 13.00, неділя – вихідний

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати