сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Бійці Правого Сектору з Пісків надіслали подяку уманському волонтерському штабу «Разом»

  • Середа, 11 лютого 2015, 11:09

peski0Минулого тижня приватний підприємець Сергій Зозуля разом із  волонтерами штабу  «Разом»  відвіз чергову допомогу бійцям-уманчанам та добровольцям Добровольчого українського корпусу Правого Сектору.  Іменні посилки, одяг, їжу -  все було доставлено на позиції бійцям, які знаходяться біля Пісків та Авдіївки. У таких гарячих точках волонтери були вперше. За їхню мужність та допомогу військовим, керівництво Правого Сектору нагородило штаб  «Разом» подякою, повідомляє Вечірня Умань.

Волонтери штабу «Разом» допомагають уманським військовим вже більше ніж півроку. Керівник штабу Сергій Мельник уже декілька разів побував у зоні АТО. Проте остання поїздка виявилася найгарячішою. Поруч гупали снаряди, а одного вечора рятувати волонтерів і вантаж довелося двом швидким допомогам Правого Сектору, коли автівці волонтерів відірвало заднє колесо.

Волонтери доставили бійцям іменні посилки, продукти та теплий одяг. Харчами допомагали усі – і уманчани, і бізнесмени. Леонід Кучерявий передав на фронт рибні і м’ясні продукти, маринований часник. Сергій Мусатенко – форму бійцям. Власник магазину «Капітошка» Сергій Зозуля – продукти харчування, каталітичні грілки. Волонтерський штаб «Разом» спільно з уманчанами – одяг, їжу, генератори.

peski1

- Перебуваючи на Сході України, я вкотре переконуюся в тому,  що армія і народ — це одне ціле. Завжди всі перемоги у війнах  були тільки за активної підтримки тилу, - говорить Сергій Зозуля. - Від імені Правого Сектору 5 окремого батальйону, хочу передати волонтерський організації «Разом» подяку від бійців. «Ваша допомога надає нам віру та надію на те  що наш народ з нами і спонукає воювати ще краще» - йдеться у подячному листі.

peski2

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати