Казкова школа, де не хворіють дітки, діє на Черкащині

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Казкова школа, де не хворіють дітки, діє на Черкащині

  • Середа, 24 жовтня 2012, 10:22

диво-школаНа Черкащині діє школа, де вже 6 років не було карантину. Драбівецький навчально-виховний комплекс на Черкащині називають «Школою здоров’я». Тут навіть кольори парт у класах дібрані відповідно до темпераменту школярів. Для молодших – сонячний, аби активізувати малечу.

Для старших – відтінки зеленого та блакитного. На кожній парті – тарілочка з горіхами, каштанами та кубиками з різного дерева – і масаж, і енергетика деревини. Геометричні фігури та кольорові вогники на стінах – для гімнастики очей. Втомився на уроці сидіти – можеш без дозволу вчителя перейти за парту-пюпітр. Протягом уроку дитина повинна тричі встати – полічили в школі. Для цього на нитках до стелі підвішують завдання, аби школяр добре потягнувся за ним. Розслабитись або зібрати до купи думки допомагає функціональна музика.

У садочку, що діє при школі, двічі на день малюки ходять по горіхах, каштанах, камінцях і солі. Вихователі кажуть, сіль – альтернатива обливанню, активізує життєдіяльність усіх клітин організму. Змалку кожен вихованець має власний Паспорт здоров’я. У ньому – інформація про щеплення, артеріальний тиск, стан серцево-судинної, травної систем та опорно-рухового апарату. У закладі дітям роблять масаж, займаються вони на дошці Євминова. Фітобар – улюблене місце школярів, куди вони збігаються після другого уроку. Деякі цілющі трави самі вирощують на присадибній ділянці, інші купують в аптеці. Вітамінні чаї п’ють усі, спеціалізовані – за призначенням лікаря. Тут крім основних предметів вивчають валеологію, фітотерапію, основи фармакології, психологію взаєморозуміння. Педагоги разом із учнями займаються науковою роботою і застосовують розробки на практиці.

12 років тому, коли почали оздоровчу практику, часто хворіли 80 % дітей. Тепер карантинів тут не буває, а у 2002-му виграли конкурс серед півтори сотні шкіл України. І за останні 10 років більше 30-ти випускників пов’язали свою професію з медициною.

Джерело - ПедПреса

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
#2 simply_U 25.10.2012, 01:26
УМАНЧАНИ за єдиного достойного кандидата-М А К С И М А П О Л Я К О В А !!!
Цитата
 
 
+1 #1 Kitty 24.10.2012, 18:49
Умань за Полякова!
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати