сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані настала осінь, а в Криму ще триває спекотне літо

  • Четвер, 18 жовтня 2012, 12:31

спекаВ той час, як Уманчани одягають осінні курточки та закутуються в теплі шарфи – Кримчани гуляють в шортах та насолоджуються теплим морем. «Оксамитовий сезон» на півострові затримався та відзначився небувалою спекою, коли в нашому місті температура повітря не перевищує +15 вище нуля.

В Криму ж - до 30 градусів надворі і не менше 20 в морі, і ціни на відпочинок уже не кусючі. Люди з інших міст, які приїхали до міста в гості чи по іншій причині дивуються, тому що навіть і не надіялись, що весь час проводитимуть на пляжі.

Думала, просто приїду, подихаю повітрям, посиджу біля моря, а виявляється, ще й купаюсь! – повідомила службі ТСН відпочивальниця з Дніпропетровська Любов.

Нудьгує теплий одяг на вітринах магазинів. Від небувалої спеки сохнуть водосховища , гине врожай та мешканці лісу. В роспалі лісові пожежі (в Криму зафіксована найвища ступінь пожежної небезпеки). Відпочиваючі насолоджуються теплим «бабиним літом», а заступник міністра АПК Криму Микола Полюшкін попереджає…

- Просто може повторитися історія минулого року із західним Кримом, коли сходи отримували в кінці грудня-початку січня, і потім одразу - аномально холодна зима в кінці січня-початку лютого і там одразу пішла загибель.

Літня погода на півострові триматиметься ще принаймні з тиждень.  А в Умані обіцяють потепління і "бабине літо"...

 

Інна ХОДАЧЕНКО

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати