сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Відомі місця Черкащини ввійшли в Український щорічник-2015

  • Понеділок, 12 січня 2015, 17:06

dnevnikЧеркаська область багата на видатні місця та відомих людей, світлини та історії яких ввійшли в Український щорічник 2015.

Фонд Миколи Томенка "Рідна країна" видав Діловий щоденник українця на наступний рік – "Український щорічник-2015", повідомляють Новини.Сherkasy.ua.

Нагадаємо, Український щорічник видається вже п'ятий рік поспіль, і за цей час це видання отримало багато схвальних відгуків від експертів та користувачів.

Український щорічник-2015 містить 365 афоризмів та стільки ж ілюстрацій про найвідоміші історичні, архітектурні, культові пам'ятки України, а також — щоденний народний календар з прикметами та перлинами народної мудрості.

Ввійшли до щорічника і світлини видатних місць з Черкащини:  Палац Демидових-Лопухіних в Корсунь-Шевченківському, черкаський Художній музей, Палац одруження у Черкасах, пам’ятник Т. Шевченку у Каневі та інше.  Можна прочитати в ньому і про видатних людей, народжених на Черкащині, які впливали на долю України.

Незмінною у щорічнику залишається рубрика "Що я зробив для України", де кожен власник цього видання зможе фіксувати свої ідеї та плани на майбутнє.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати