Відомі місця Черкащини ввійшли в Український щорічник-2015

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Відомі місця Черкащини ввійшли в Український щорічник-2015

  • Понеділок, 12 січня 2015, 17:06

dnevnikЧеркаська область багата на видатні місця та відомих людей, світлини та історії яких ввійшли в Український щорічник 2015.

Фонд Миколи Томенка "Рідна країна" видав Діловий щоденник українця на наступний рік – "Український щорічник-2015", повідомляють Новини.Сherkasy.ua.

Нагадаємо, Український щорічник видається вже п'ятий рік поспіль, і за цей час це видання отримало багато схвальних відгуків від експертів та користувачів.

Український щорічник-2015 містить 365 афоризмів та стільки ж ілюстрацій про найвідоміші історичні, архітектурні, культові пам'ятки України, а також — щоденний народний календар з прикметами та перлинами народної мудрості.

Ввійшли до щорічника і світлини видатних місць з Черкащини:  Палац Демидових-Лопухіних в Корсунь-Шевченківському, черкаський Художній музей, Палац одруження у Черкасах, пам’ятник Т. Шевченку у Каневі та інше.  Можна прочитати в ньому і про видатних людей, народжених на Черкащині, які впливали на долю України.

Незмінною у щорічнику залишається рубрика "Що я зробив для України", де кожен власник цього видання зможе фіксувати свої ідеї та плани на майбутнє.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати