сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Нелегальні вуличні перегони викрили в Черкасах

  • Вівторок, 09 жовтня 2012, 12:18

Вуличні перегони в ЧеркасахНе встигли зійти зі сторінок ЗМІ повідомлення про нелегальні автоперегони на Бориспільській трасі, в результаті яких загинуло троє молодих людей, як на Черкащині підпільні організатори намагалися влаштувати таке ж смертельно небезпечне дійство, залучивши до нього кількасот водіїв та майже стільки ж уболівальників.

Пізнього вечора 6 жовтня на вулицю Першотравневу в місті Черкаси з’їхалося більше сотні автомобілів як вітчизняного, так і імпортного виробництва, серед яких були потужні спортивні автомобілі. Наражаючи на небезпеку себе і глядачів, учасники розпочали гонки, але наробити лиха не встигли.

Маючи оперативну інформацію, на місце проведення перегонів виїхали співробітники ДАІ, які зупинили любителів швидкісних заїздів, що самовільно організували тут незаконні змагання з стріт-рейсингу.

Всупереч всім правилам, незаконні перегони проводилися на проїжджій частині, це створювало перешкоди в русі для транспорту, шум та аварійно небезпечну ситуацію: місце проведення змагань не було обладнане жодними засобами безпеки для людей, які спостерігали за цим дійством.

Зважаючи на це, співробітниками ДАІ було припинено небезпечні змагання – на штрафмайданчик поставлено біля двадцяти автомобілів. Як з’ясувалося, на нелегальні перегони прибули водії з різних областей, в тому числі і з Києва, де щойно сталася трагедія.

Правоохоронцями проводиться перевірка законності використання транспортних засобів.

Джерело - Ремарка 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати