сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В уманських маршрутках тепер можна буде проїхатись за 3,50 грн.

  • П'ятниця, 19 вересня 2014, 07:00

avtobyc16 вересня в актовому залі Уманського медичного коледжу відбулися громадські слухання щодо перегляду тарифів на проїзд в громадському транспорті, повідомляє Черкаська обласна державна адміністрація.

 

 

Після обговорення затрат перевізників і якості їх роботи переважною більшістю голосів було ухвалено резолюцію.

 

«Ми, представники територіальної громади м. Умань, за підсумками громадських слухань щодо перегляду тарифів на проїзд у міському пасажирському транспорті з метою стабільної роботи, недопущення зупинення роботи міського пасажирського транспорту внаслідок збільшення собівартості перевезень пасажирів у зв’язку з підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали та запасні частини

 

ПРОПОНУЄМО:

1. Перевізникам не комунальної форми власності, з якими укладено угоди на перевезення пасажирів, встановити тариф на перевезення одного пасажира в розмірі 3,50 грн.

2. Вартість проїзду учнів початкових (1-4) класів загальноосвітніх шкіл у навчальний період залишити в розмірі 1 грн. 50 коп. (відповідно до рішення міської ради від 29.12.2011 № 3.6-18/6).

3. Перевізникам вивчити питання впровадження проїзних квитків.

4. Робочій групі з питань підготовки та проведення громадських слухань довести зміст цієї резолюції та пропозиції, внесені в ході проведення громадського слухання, до депутатів міської ради, її виконавчих органів для розгляду.

5. Відділу внутрішньої політики міської ради довести зміст цієї резолюції до відома членів територіальної громади через засоби масової інформації, міську бібліотечну мережу, розмістити матеріали стосовно даного питання на сайті міської ради.

 

Голова громадських слухань                                                       С. О. Марков

Секретар громадських слухань                                          І. Ю. Толмачова»

Остаточну вартість проїзду визначать або виконком, або сесія міської ради.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати