сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманчанин Олексій Курмашев загинув у бою, потрапивши у засідку сепаратистів

  • Субота, 30 серпня 2014, 12:17

oleksii 1Колона нацгвардійців рухалася на допомогу силам АТО, але потрапила у засідку. Під час запеклого бою загинуло чотири бійця.  Серед них і уманчанин Олексій Курмашев. 34-річний чоловік провів у зоні АТО загалом близько двох місяців.

 

 

28 серпня рухаючись на допомогу силам АТО по маршруту Дебальцеве - Вуглегірськ потрапила у засідку загальна колона підрозділів Національної гвардії та Збройних Сил України.

 

Як повідомляє прес-служба Нацгвардії, в ході запеклого бою отримали вогнепальні поранення різного ступеня тяжкості 19 військовослужбовців батальйону оперативного призначення столичної конвойної бригади НГУ, четверо військовослужбовців загинули. Серед них і уманчанин, снайпер комендантського взводу батальйону оперативного призначення старший солдат резерву Курмашев Олексій Васильович, який народився 30 січня 1980 року в місті Калінінграді Російської Федерації та проживав за адресою Черкаська область, місто Умань.

 

Олексій Курмашев був добровольцем. Як тільки в Умані почали формувати загін Нацгвардії, він одним із перших записався до його складу. Пройшов три тижні військової підготовки, а потім разом із побратимами поїхав у зону АТО, на гору Карачун, - пише Вечірня Умань.

 

Він мужньо вистояв всі бої і лише після перемоги, визволення гори від терористів, повернувся додому. Відпочив і знову пішов у бій. Проте додому знову не повернувся…

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
+1 #1 Ольга 30.08.2014, 15:30
Лёша, спасибо тебе за то, что сегодня мы не видим войны. Ты видел то, что нам не под силу, ты защищал нас, как Ангел-хранитель . Нам было не страшно, когда ты был там, и мы ждали тебя на побывку. Ты был профессионалом во всём и любил делать все отлично, но война не жалеет никого. Теперь твоя жизнь в Божьих руках. Мы очень любили тебя и любим, помним и будем помнить, плачем и не можем вместить эту новость..
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати