сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Засновник «Типової Умані» кинув виклик в.о. міського голови Олександрові Цебрію. ВІДЕО

  • Понеділок, 25 серпня 2014, 12:27

kylineevУманчани масово обливаються водою, збираючи гроші на допомогу хлопцям із АТО.  Засновник «Типової Умані» Ярослав Кулінєєв «скупавшись» під стінами міської ради передав естафету в.о. міського голови Олександру Цебрію, журналісту Володимиру Гамалиці та власнику магазину «МУЗОН» Ігорю Квітченку, пише «Вечірня Умань».

Першу благодійну акцію "Ice Bucket Challange UMAN" проводять адміністратори одного з найпопулярніших пабліків «Підслухано в Умані» у соціальній мережі «Вконтакте».

 - Суть цієї акції полягає в тому, щоб облити себе крижаною водою і передати естафету трьом іншим людям. Все це дійство потрібно зняти на відео та надіслати нам на «Підслухано в Умані»  - розповідає один із адміністраторів Сергій Ковальський. – Для того щоб прийняти виклик є 24 години.  Метою акції є збір коштів для підтримки наших солдатів в АТО. Ми ще не знаємо чи будемо купувати необхідні речі, чи просто ці кошти перерахуємо на рахунок одного із центрів допомоги бійцям.

Кожен, хто  бере участь у акції та обливає  себе крижаною водою, має перерахувати 20 грн на рахунок, та надіслати фото чеку оплати адміну.

Ті, хто отримав естафету, але не захотів обливатися водою, має перерахувати 50 грн.

Взяв участь у акції й адміністратор «Типової Умані» Ярослав Кулінєєв.  Хлопець «скупався» під стінами міської ради.

- Коли мені прийшов "виклик", я без роздумів вирішив взяти участь в акції. Це гарний спосіб підтримати нашу армію.  Фішка її ще й в тому, що до неї можна долучити трьох своїх знайомих.  – говорить Ярослав Кулінєєв. – Подібні акції проводять по всьому світу. До них навіть приєдналися голова компанії Microsoft Біл Гейтц, засновник Facebook Марк Цукерберг та президент США Барак Обама.

Ярослав передав далі естафету в.о. міського голови Олександру Цебрію, журналісту Володимиру Гамалиці та власнику магазину «МУЗОН» Ігорю Квітченку. У них є 24 години, аби прийняти виклик.

 - Кожен отримавший естафету, звісно ж, може і не облитись і не перечислити гроші, це його право. Але в кінці нашої акції ми опублікуємо список учасників і список тих, хто побоявся виконати умови нашої акції та  допомогти нашим солдатам – продовжив Сергій.

ДОВІДКА: Люди, яким кинули виклик, мають або дати грошей на благодійний проект або ж облитися крижаною водою, знявши це на відео, або ж зробити і те, і інше. До цього до флешмобу приєдналися глава Microsoft Біл Гейтц, засновник Facebook Марк Цукерберг та президент США Барак Обама (останній вибрав варіант з благочинністю, не обливаючись водою).

Також учасники флешмобу передають естафету благодійності наступним трьом людям. 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати