сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Вступна кампанія в УДПУ: закріпили й покращили досягнення минулого року

  • Четвер, 14 серпня 2014, 15:05

2Закінчилась третя хвиля вступної кампанії. В УДПУ імені Павла Тичини вона пройшла на високому організаційному рівні, строго за графіком, інформує прес-центр університету.

11 серпня в УДПУ на інформаційному стенді приймальної комісії оприлюднений наказ про зарахування вступників на денну форму навчання за державним замовленням

12 серпня розпочалось зарахування вступників на контрактну форму навчання, яке має закінчитися до 18 серпня цього року.

5

До університету за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями(«Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр») денної та заочної форми навчання було подано 10037 заяв абітурієнтів, в тому числі 2688 через систему електронного вступу. Це майже на 5 відсотків більше, ніж у минулому році.

Приймальна комісія звітує: державне замовлення виконано на 100 відсотків!Також розширюється контрактна форма навчання. Прийнята кількість заяв свідчить, що результат минулого року теж буде перевершено. Уже зараз прийнято документи абітурієнтів, що на 10 відсотків більше у порівнянні з минулим роком. Географія студента-першокурсника складається із 24 областей України. Найбільше вступників прибуло до УДПУ з Черкаської, Київської, Вінницької, Миколаївської, Одеської, Кіровоградської, Волинської та Закарпатської областей.

7

Уже зараз абітурієнтів, котрі поповнили лави студентства університету знайомлять з документами, наказами, правилами, на факультетах проводяться співбесіди та батьківські збори.

Запрошуємо всіх на посвяту першокурсників у студенти, яка відбудеться 31 серпня об 11.00 за адресою: вул.Садова, 28 (новий корпус університету).

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати