сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський Червоний Хрест допомагає переселенцям зі Сходу України

  • Неділя, 27 липня 2014, 21:01

chervonuy xrectПри Уманському міськрайонному Товаристві Червоного Хреста створено загін оперативного реагування при надзвичайних ситуаціях, збройних конфліктах та в мирний час. До його складу увійшли патронажні медсестри та волонтери, підготовлені для роботи в надзвичайних ситуаціях.

 

 

Основним завданням загону являється захист життя громадян, попередження та, за потребою, полегшення людських страждань тощо, - пише Черкаська обласна державна адміністрація.

 

Товариство надає адресну допомогу взуттям, одягом, продуктами харчування, засобами особистої гігієни та іншими необхідними в побуті речами громадянам, котрі мають статус внутрішньо переміщених осіб та з тих чи інших обставин проживають сьогодні на території Уманського району.

 

Так, нещодавно голова Товариства Валентина Чорна відвідала ряд сімей – переселенців із Донецької та Луганської областей, серед яких є й багатодітні родини, які сьогодні мешкають у селах Полянецьке та Старі Бабани.

 

Крім того, в населених пунктах регіону, за ініціативи Товариства, організовано пункти прийому, що збирають благодійні кошти та необхідні речі, щоб у подальшому здійснювати предметну допомогу особам вищезазначеної категорії.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати